Prezent na chrzest

Zbliża się chrzest Twojego dziecka? Chcesz się dobrze przygotować do tego dnia i kupić prezent, który pozostanie na całe życie cenną pamiątką? Może to być trudne. Obserwując sklepowe oferty, nie trudno znaleźć produkty, które kuszą ceną. Niestety, jeśli uważniej przyjrzeć się ich jakości, dostrzeżemy że nie ma z tym już tak kolorowo. Słabe wykonanie, mało trwałe materiały i wszędobylskie przeczucie, że po kilku latach z takiej pamiątki nie zostanie nic cennego. Właśnie z tego powodu warto rozważyć innowacyjny prezent na chrzest, czyli metalizowane przedmioty z życia dziecka.

Metalizowanie? Cóż to takiego?

Metalizowane buciki z dedykacją.

Metalizowane buciki z dedykacją.

Zdajemy sobie sprawę, że słowo metalizowanie nie do końca może kojarzyć się z prezentem na chrzest. Kiedy jednak nieco lepiej zrozumieją Państwo, na czym polega ta technologia, będzie można sprawić, że prezent dla dziecka stanie się wyjątkową pamiątką. Z czym Państwu kojarzy się wczesne dzieciństwo? Z butelką do karmienia? Smoczkiem? Bucikami? Maskotkami i grzechotkami? Dokładnie tak! To najczęściej utożsamiane przedmioty z tym okresem życia dziecka. Są one naturalnymi symbolami i pamiątkami, które chcielibyśmy zachować jak najdłużej przy sobie. Teraz jest to możliwe, dzięki wykorzystaniu technologii metalizowania.

Co może być metalizowane?

Prezent na chrzest dla dziewczynki i dla chłopczyka może się różnić. Nie zawsze to, co dobre dla jednego dziecka, będzie odpowiednie dla drugiego. Dlatego potrafimy metalizować każdy przedmiot, który od Państwa otrzymamy. Nie ma znaczenia, z jakiego materiału został wykonany. Może to być tworzywo sztuczne, metal, tekstylia, a nawet drewno. Poddanie go odpowiedniej obróbce sprawia, że warstwa metalu bardzo dokładnie przylega do powierzchni i jest odporna na uszkodzenia.

Jak działa taka pamiątka?

Metalizowany prezent na chrzest zachowuje wysoką trwałość i wytrzymałość na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Jednak to nie wszystko. Chcemy zadbać o to, aby Państwa prezent doskonale prezentował się w każdych warunkach. Aby to osiągnąć, do każdego metalizowanego przedmiotu dołączamy drewnianą podstawkę z ramką. Ma ona służyć temu, aby jeszcze lepiej przedstawić pamiątkę w otoczeniu zdjęcia dziecka. Dodatkowym walorem takiego sposobu prezentowania jest to, że drewniana podstawka została wyposażona w grawerowaną tabliczkę z dedykacją. Teraz na zawsze dziecko będzie pamiętać, od kogo otrzymały tak zachwycający prezent na chrzciny.

Konserwacja metalizowanego przedmiotu

Często pojawia się pytanie, jak należy przeprowadzać konserwację metalizowanych przedmiotów? Czy są im potrzebne jakiekolwiek zabiegi pielęgnacyjne? Odpowiadamy na to pytanie: metalizowane prezenty na chrzest nie wymagają żadnych czynności konserwacyjnych, za wyjątkiem podstawowego czyszczenia z kurzu. Od czasu do czasu należy przetrzeć miękką i wilgotną szmatką metalizowane przedmioty, zdejmując z nich zgromadzony kurz. Lakierowana drewniana podstawka również powinna być czyszczona w taki sam sposób. Gwarantuje to, że Państwa prezent na zawsze pozostanie piękny, błyszczący i jedyny w swoim rodzaju.

Słowa kluczowe:

  • prezenty na chrzest
  • prezent na chszest
  • zakazane prezenty
  • pomysł na prezent na chrzest
  • wyjątkowy prezent na chrzest
  • chrzest pomysł na prezent
  • chrzest prezent
  • droppedasu
  • pomysł na prezent chrzest
  • prezent na chrzest swiety

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*